Individualių namų statyba

Bendrovė specializuojasi individualių namų ir kitų pastatų bendraisiais statybos darbais. Statome mūrinius A ir B energetinio naudingumo klasės namus. Turime teisę vykdyti įvairaus sudėtingumo naujų pastatų  statybos ir rekonstrukcijos darbus ypatinguose statiniuose bei kultūros paveldo objektuose. Atliekame statybinius tyrimus prieš projektavimo darbus ir statybos proceso eigoje, formuojame projektavimo užduotis. Dirbame su įvairaus sudėtingumo mūrinėmis, gelžbetonio, betono, medžio ir metalo konstrukcijomis.

Turime patirties statybos projektų valdymo srityje.

Bendrovės siūlomos individualių namų ir kitų pastatų statybos darbų paslaugos apima pamatų betonavimo ir įrengimo darbus, perdangų ir kitų laikančių konstrukcijų betonavimo, metalo ir gelžbetonio konstrukcijų montavimo, sienų tinkavimo, fasadų šiltinimo, mūrijimo ir stogų dengimo darbus. Atliekame vidaus apdailos ir kitus su namo įrengimu susijusius specialiuosius elektros ir santechnikos darbus.

Konsultuojame individualių namų statybos, rekonstrukcijos, statybos darbų technologijos, statybos tyrimų, energetinio naudingumo, būsto eksploatacijos ir priežiūros, namų projektavimo klausimais.

Tiekiame į statomus objektus statybines medžiagas ir gaminius.

Bendrovė atliktiems darbams suteikia įstatymu numatytas garantijas. Esame didelę patirtį individualių namų statyboje ir rekonstrukcijoje sukaupusi bendrovė, turinti atestuotus specialistus ir patikimus subrangovus. Tik gilinantys ir tobulinantys žinias darbuotojai savo pasirinktoje srityje gali užtikrinti darbų kokybę. Todėl esame patikimas statybos rangovas ir partneris.

Mes siekiame įsiklausyti, suprasti ir įgyvendinti drąsiausius užsakovo sumanymus ir architektūrinius sprendimus. Tuo pačiu ir mes pageidaujame būti išgirsti. Tik abipusio dialogo ir sprendimų paieškos dėka pasiekiamas maksimaliai geras rezultatas atitinkantis lūkesčius.

Patikėkite savo būsto statybą mūsų bendrovei.

Tegul kalba mūsų darbai!