Mūro darbai

Blokelių mūrijimas pastaruoju metu sudaro didžiąją dalį bendrovės atliekamų mūro darbų. Mūrijimo kainos priklauso nuo mūro sudėtingumo, darbo sąlygų ir apimčių.

Atliekame įvairaus sudėtingumo tiek paprasto mūro, tiek apdailos mūro darbus. Taip pat ir mūro remonto darbus. Esame pajėgūs atlikti iki 2000m2 įvairaus sudėtingumo mūro darbų per mėnesį. Darbus atlieka specializuotos mūrininkų brigados. Tai leidžia išlaikyti aukštą darbų kokybę ir mūro darbų atlikimo terminus.

Mūro darbus galime atlikti naudodami įvairių gamintojų gaminius ir sistemas. Mūrijame klinkerio ir keraminėmis plytomis. Įvairiais blokeliais: dujų silikato arba akyto betono blokais, keramzito blokeliais FIBO, silikatiniais blokais SILKA ir ARKO, keraminiais blokai KERAPOR ir PROTHERM. Esame susipažinę ir mokame dirbti su visomis prieš tai paminėtomis blokelių sistemomis.

Kartu su mūro darbais atliekame ir reikalingus monolitinių betoninių konstrukcijų armavimo betonavimo darbus. Montuojame gelžbetonio perdangos plokštes, gelžbetonines sąramas ir sijas, atliekame metalo konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbus.

Tegul kalba mūsų darbai!