Pamatų įrengimas

Gręžtiniai pamatai

Gręžiame gręžinius pamatams įvairiuose gruntuose. Esant aukštam gruntiniam vandeniui ar biriam gruntui gręžimas atliekamas su apsauginiais vamzdžiais. Montuojame armatūros karkasus, tinklus, užpilame gręžinius betonu, liejame pamatus ir rostverkus. Betoną sutankiname vibratoriais.

Monolitiniai pamatai

Gręžiame gręžinius pamatams įvairiuose gruntuose. Esant aukštam gruntiniam vandeniui ar biriam gruntui gręžimas atliekamas su apsauginiais vamzdžiais. Montuojame armatūros karkasus, tinklus, užpilame gręžinius betonu, liejame pamatus ir rostverkus. Betoną sutankiname vibratoriais.

Juostiniai monolitiniai pamatai

Pamatų liejimas galimas įvairių storių, gylių ir sudėtingumo, kartu įrengiant ir pamatų padą. Atliekme armavimo ir hidroizoliavimo darbus. Betonavimo metu įrengiame ir pamatų šiltinimo sluoksnį iš polistireno EPS arba XPS.

Surenkamieji pamatai

Montuojame gelžbetonio pamatų rūsio blokus, pamatų papėdės blokus, lizdinius pamatų blokus. Įrengiame ir sutankiname smėlio pagrindą po pamatais, betonuojame monolitinius padus. Hidroizoliuojame, šiltiname ir drenuojame pamatus.

Atraminės sienelės

Betonuojame monolitines betonines atramines sienutes reikalingas gruntams sutvirtinti, sklypų peraukštėjimams kompensuoti, želdynams ir tvoroms įrengti. Užvežame gruntą užpylimui atlikti ir sklypui pakelti.

Armavimo darbai

Armatūros karkasai laikantis gaminami specializuotuose dirbtuvėse ir paruošti montavimui atvežami į objektą prieš darbų pradžią. Tokiu būdu pasiekiama aukšta darbų kokybė, sudedama pilnai visa projekte numatyta armatūra. Išlaikomi diametrai, žingsniai, projektinė armatūros padėtis ir apsauginis sluoksnis. Gaminame ir montuojame įdėtines detales, atliekame suvirinimo darbus.

Pamatų hidroizoliacija

Įrengiame vertikalią ir horizontalią pamatų hidroizoliaciją. Tam naudojame bitumines prilydomas, šaltai klijuojamas ir PVC rulonines dangas. Montuojame pamatų drenažinę membraną.

Pamatų šiltinimas

Pamatų šiltinimo darbus atliekame pagal sertifikuotas sistemas ir technologijas. Šiltinimą tapatiname kartu su pamatų hidroizoliavimo ir drenažo darbais. Šiltiname tiek sausuoju būdu iš pamatų išorės, tiek įrengiant šiltinimo sluoksnį į pamatą betonavimo metu. Šiltiname ir hidroizoliuojame pamatus.

Pamatų drenažas

Reikalingas esant rūsiui, aukštiems gruntiniams vandenims, pamatų šiltinimo apsaugai nuo vandens ir drėgmės poveikio, vandens susikaupimo. Įrengiame kontrolinius, priežiūros ir surinkimo drenažinius šulinius. Drenažinius sluoksnius, drenažines membranas. Infiltracinius šulinius. Nuvedame paviršinį lietaus vandenį. Tik visuma visų sprendimų leidžia pasiekti tinkamą ir ilgalaikį rezultatą.

Pamatų įgilinimas

Įgiliname esamus betoninius pamatus, šurfuojame, įgiliname senus rūsius. Atkasame pamatus hidroizoliacijai, šiltinimo ir drenažo įrengimui. Stipriname esamus pamatus.

Žemės darbai

Nuimame augalinį sluoksnį, planiruojame sklypo paviršių iki projektinės altitudės. Kasame tranšėjas, katlavanus pamatams ir rūsiams įrengti. Gręžiame gręžinius gręžtiniams pamatams. Supilame smėlio, žvyro ir skaldos pagrindus. Turime techniką žemės darbams ir vibroįrangą tankinimo darbams.

Pamatų užpylimas

Atliekame pamatų užpylimą, sutankiname smėlio ir žvyro sluoksnius, ruošiame pagrindus grindims ir grindiniams.

Grunto tankinimas

Turime tam reikalingą įrangą. Naudojame reikalingo svorio vibroplokštes ir vibropadus. Grunto ir pagrindų tankinimas iki koeficiento K 0,95 reikalauja žinių, patirties ir technologijos.

Lauko komunikacijos

Individualiems namams klojame lauko fekalinės kanalizacijos, vandentiekio, lietaus ir drenažo tinklus. Montuojame valymo įrenginius, infiltracijos kasetes, infiltracijos šulinius. Betonavimo metu klojame šarvus pamate komunikacijų įvedimui.

Geodezija

Nužymime sklypų ribas ir statomo pastato ašis. Įrengiame apkalus pagal duotas koordinates ir altitudes. Išpildome linijinį projektinį pririšimą. Darome išpildomas, kontrolines komunikacijų ir konstrukcijų geodezines nuotraukas. Nužymime aukščius reikalingus sklypo planiravimui atlikti.