Stogų dengimas

Statybų įmonė „Vyvasta“ specializuojasi ir šlaitinių stogų dengimo darbais.

Dengiame stogus profiliuotos skardos lakštais, betoninėmis ir keraminėmis čerpėmis, bituminėmis čerpėmis, bituminėmis prilydomomis ir klijuojamomis dangomis, įvairios paskirties plėvelėmis. Rekonstruojame stogus. Atliekame stogų skardinimo, šiltinimo darbus. Montuojame lietaus nuvedimo sistemas.

Įrengiame eksploatuojamus stogus- terasas, jas hidroizoliuojame ir apšiltiname.

Įrengiame stogo laikančias medines konstrukcijas, paklotus, grebėstus, stogų pastogių pakalimus. Atliekame kitus su stogo konstrukcija susijusius darbus.

Parenkame reikalingas charakteristikas atitinkančias medžiagas.

Dirbame su įvairaus sudėtingumo šlaitiniais stogais.

Pagrindinė stogo funkcija- apsaugoti namo konstrukcijas nuo atmosferinio poveikio ir atlaikyti konstrukcijai tenkančias apkrovas. Atmosferinis poveikis, tai vanduo, sniegas, vėjas, saulė, karštis, šaltis, susidarantis kondensatas. Manome, kad dažnai įrengiant stogą yra nepakankamai įvertinamas galimas sniego poveikis. Labai pavojingos yra konstrukcijai tenkančios gniuždymo, skėtimo jėgos, ypač papildomai atsirandančios šlapio sniego ir vėjo apkrovos.

Todėl tik kvalifikuota ir patirtį turinti bendrovė gali kokybiškai ir patikimai įrengti stogą, apskardinti stogo konstrukcijas, išspręsti vandens nuvedimo, kondensato surinkimo ir stogo vėdinimo klausimus. Į tai būtina atsižvelgti parenkant stogo tipą, dangą, nuolydį, įrengiant stogo laikančias konstrukcijas, parenkant medienos skerspjūvius, gegnių bei grebėstų žingsnį.

Visus minėtus stogo dengimo darbus atlieka mūsų bendrovė.