Namo rekonstrukcija ir renovacija

Bendrovė yra atlikusi daug individualių namų rekonstrukcijos ir renovacijos darbų. Tai mūrinių, rąstinių ir karkasinių namų rekonstrukcijos darbai. Namo rekonstrukcija yra labai atsakingas, reikalaujantis žinių ir patirties statybos procesas, atimantis daug laiko. Neturinčiam pakankamai patirties lengva suklysti. Pradžioje atrodo viskas paprasta, aišku. Tačiau dažnai tik pradėjus rekonstrukcijos darbus paaiškėja, kad tai buvo klaidingas sprendimas. Nežinote ką daryti? Nuo ko pradėti? Kiek tai kainuos? Ar tai ekonomiškai pagrįstas sprendimas? Į visus šiuos klausimus mes turime atsakymus.

Rekonstruojamas senas namas įtakoja sprendimus. Neretai tenka taikytis prie esamos situacijos ir ieškoti kompromiso. Kai kada sumanymai būna techniškai sudėtingi, labai brangūs, arba visai neįgyvendinami. Reikia suprasti, kad tai nėra nauja statyba, tad visų problemų išspręsti kartais gali ir nepavykti. Svarbu nepriimti klaidingo sprendimo.

Dažna klaida rengiantis namo rekonstrukcijai yra neatlikti statybiniai tyrinėjimo darbai. Dėl to dažnai neteisingai suformuojama projektavimo darbų užduotis. Mūsų bendrovė siūlo statybinių tyrimų, projektavimo ir rekonstrukcijos statybos darbų paslaugas iš vienų rankų. Tuomet mes tiesiogiai galime dalyvauti statybos procese, kas leidžia maksimaliai priartinti sprendimus prie esančios situacijos ir įgyvendinanti užsakovo sumanymus.

Jeigu Jūs planuojate rekonstruoti, renovuoti, perstatyti savo mūrinį ar medinį namą ar statinį, pastatyti naują aukštą, priestatą ar griauti esamą, stiprinti kapitalines sienas, įgilinti esamus pamatus, pakeisti rąstus, sienojus, plytas, apšiltinti namo fasadą, pakeisti vidaus patalpų išplanavimą, pastato laikančiąsias konstrukcijas, griauti esamas sienas, ardyti perdangas, jas sustiprinti ar įrengti naujas, šiltinti namo sienas, stogą, pakeisti stogo medines konstrukcijas ir stogo dangą, langus, duris, įrengti naujas angas ir sąramas, gyvenamąsias patalpas palėpėse ar kitose prieš tai nenaudotose statinio zonose, montuoti metalines konstrukcijas, pertvarkyti ir renovuoti pastato inžinerines sistemas- mes ne naujokai. Statyboje dirbame nuo 2000 metų. Esame patikimas patirtį turintis rangovas ir partneris. Tad atliksime visus šiuos darbus laiku ir kokybiškai. Jūsų senam namui grąžinsime prarastą funkcionalumą ir prikelsime jį naujam gyvenimui.